دوچرخه هوشمند با قابلیت پیش‌بینی دست انداز

این سومین دوچرخه ارائه شده از سوی شرکت فورد به شمار می رود و مانند مدل های قبلی خود دارای یک موتور و باتری است. دارندگان فلکس می توانند آن را تا کرده و همچون مدل های قبلی اش آن را در داخل خودروی خود قرار دهند.

مدل های پیشین این دوچرخه ابعاد کوچک تری داشتند و برای آن دست از افراد طراحی شده بودند که باید از محل پارک خودرو تا دفتر و یا ساختمان شرکت مسافت اندک طولانی را طی می کردند، اما فلکس برای دوست داران دوچرخه طراحی شده است.

این دوچرخه که ابعاد بزرگ تری در قیاس با مدل های قبلی اش دارد، می تواند با تلفن هوشمند شما تعامل داشته و با فعال کردن مد موسوم به “no sweat” یا بدون تعرق، محاسبه کند که برای رسیدن به مقصد و بدون آنکه تعرق زیادی داشته باشید، به چه میزان انرژی و نیرو برای رکاب زدن نیاز خواهید داشت.

همچنین اپلیکیشنی به نام MoDe:Link برای این دوچرخه طراحی شده که دوچرخه سواران را در جریان اطلاعات آنی مربوط به وضعیت آب و هوا ، جاده ها و شرایط ترافیکی مسیر پیش روی شان قرار می دهد.

جالب تر از همه اینکه، طبق اعلام شرکت سازنده، این اپلیکیشن یک اکستنشن ویژه اپل واچ را در خود دارد که می تواند دست اندازهای موجود در مسیر را رهگیری کند و زمانی که دوچرخه به یک دست انداز و یا چاله نزدیک می شود، دستگیره های آن شروع به لرزش کرده و از این طریق فرد را مطلع خواهند کرد.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2015/11/110315.png’ attachment=’1343′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=’manually,https://yassystem.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-9k9i5′][/av_image]

دانلود خبر: دوچرخه هوشمند با قابلیت پیش‌بینی دست انداز

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری و سامانه مودیان

همین حالا با دریافت مشاوره حرفه‌ای و رایگان حال کسب و کارتون رو خوب کنید!