• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » اخبار » نخستین دستور روحانی به وزرای جدید

نخستین دستور روحانی به وزرای جدید

معاون اول رییس‌جمهور با بیان اینکه رییس‌‌جمهور از وزرا خواستند برای اجرایی کردن برنامه‌های دولت، برنامه های عملیاتی تهیه کنند، گفت: رییس‌جمهور تاکید ویژه‌ای بر ایجاد اشتغال و مقابله با چالش بیکاری داشت.

اسحاق جهانگیری در پایان اولین جلسه هیات دولت دوازدهم با حضور در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا لازم می‌دانم از اعتماد رییس‌جمهور به اعضای دولت و رای خوب نمایندگان به وزرای پیشنهادی تشکر کنم. با هماهنگی میان دولت و مجلس می‌توان امیدوار بود که نسبت به حل مشکلات مردم گام‌های بلندتری برداشته خواهد شد.

معاون اول رییس‌جمهور ادامه داد:‌ در جلسه امروز هیات دولت، رییس جمهور مطالبی که داشتند مطرح و با اشاره به اولویت‌ها از وزرا خواستند برنامه هایی که رییس‌جمهور داشته و در مجلس ذکر شده، برنامه عملیاتی تهیه کنند تا در زمان‌بندی مشخص به نتیجه برسد.

او اظهار کرد: رییس‌جمهور تاکید ویژه‌ای بر ایجاد اشتغال و مقابله با چالش بیکاری داشتند و خواستند وزارتخانه‌های اقتصاد و خارجه و صنعت و معدن و تجارت در تامین منابع خارجی و داخلی و به صحنه آوردن بخش خصوصی حرکت کنند و قرار شد در جلسات آینده گزارشی درباره وضعیت بودجه سال جاری ارائه و اعضا از منابع درآمدی و هزینه‌ای آگاه شوند.

این مقاله را به اشتراک بگذارید ....

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتس اپ

مطالب مرتبط:

به بالای صفحه بردن