ثبت نام جلسات آموزشی

شما در صفحه ثبت نام جلسات آموزشی رایگان مالی مالیاتی، خدمتی از آکادمی مالی یاس هستید.

  • لطفا در صورتی که قبلا در پورتال آموزشی ثبت نام نموده اید، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.
  • در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده‌اید ابتدا در پورتال ثبت نام کنید.
  • درصورتی که نام کاربری و رمز عبور خودرا فراموش کردید کلید فراموشی رمز عبور را بزنید.

در صورت وجود سوال با شماره ۰۲۱۲۵۹۲۴ داخلی  ۳۲۰ و ۲۰۷ تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید

ثبت نام جلسات آموزشی

سایر امکانات پورتال آموزشی آکادمی مالی یاس

ویژه متخصصان مالی و حسابداری

آزمون حسابدار توانمند

اهل چالش اید و می‌خواهید بدانید چقدر توانمندید؟ در آزمون حسابدار توانمند توانایی علمی و عملیتان در حوزه حسابداری را بسنجید و با دیگران مقایسه کنید.

دوره حسابداری بازار کار

آموزش رایگان نرم افزار حسابداری یاس سیستم

تسلط به نحوه کار با نرم افزار حسابداری، بهره‌وری شما را بالاتر می برد. با ورود به آموزش رایگان یاس، سیستم مورد نظر را برای آموزش انتخاب کنید.

پیشنهادهای جذاب برای شما

دنیای مالی در جیب شما

حال خوب با یک نرم افزار عالی

همه رویدادهای آموزشی ماه

درآمد عالی با شریک تجاری

این مقاله ها را هم بخوانید

چرا ثبت نام جلسات آموزشی یاس سیستم؟

حسابداری علاوه بر معلومات آکادمیک، نیاز به جهت دهی ذهنی صحیح و البته کسب تجربه داره. از طرفی، ما در ایران در معرض تغییرات گسترده قوانین سازمان امور مالیاتی کشور در جهت اصلاح ساختار مالیاتی کشور هستیم 

و اطلاع نداشتن از حتی یکی از این قوانین، و یا یکی از این تغییرات و ندانستن نحوه کاربرد قوانین در کار جاری حسابداری، می تونه خسارات مالی و اعتباری زیادی رو برای شرکت و حتی حسابدار به همراه داشته باشه.

تغییرات در قانون چک، قانون مالیاتی مستقیم، قانون ارزش افزوده، نحوه رسیدگی به اظهارنامه ها و … بسیاری موارد دیگه، موجب اشتباهات ناخواسته در نحوه محاسبه و یا زمان ارائه گزارشات ضروری میشه.

ضمن اینکه یک حسابدار چشم سازمانشه و دائما باید مسیر رو رصد کنه و احیانا تغییرات پیش رو را هم پیش بینی کنه و از این طریق به حسب مسوولیت حرفه ای خودش، به کسب و کارش کمک کنه تا بهتر تصمیم بگیره و تصمیمات بهتری بگیره! 

و این محقق نمیشه مگر با تسلط به استانداردهای مالی، ساختار کدینگ حسابداری، گزارشگری مالی، بالا بردن قرت رقابت با محاسبه بهای تمام شده کالا و خدمات، نحوه صحیح دسته بندی اطلاعات و …

از طرفی ما در یاس سیستم نرم افزار حسابداری فروشگاهی و نرم‌افزار حسابداری شرکتی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط تولید می کنیم و میدونیم که بهترین نرم افزار حسابداری بدون یک حسابدار توانمند، نمیتونه اونجور که باید و شاید به کسب و کار کمک کنه و یا اعتبار حسابدار رو بالا ببره. خوب توانمندی و اعتبار حسابدار بالا بره، حقوقش بالا میره، فرصت های شغلی بیشتر بهش رو میاره و …

ما نرم افزار مالی با کیفیت و حرفه ای تولید کرده بودیم، بنابراین از سال ۹۸، شروع کردیم به ایجاد یک بال بزرگ دیگه برای حسابدارها از طریق توانمند سازی اونها تا بتونن تا اوج موفقیت پرواز کنن.

از اون تاریخ تا آبان ۱۴۰۱، رویدادهای حسابداری یاس سیستم را که به صورت رایگان با اساتید به نام کشور برگزار کردیم به عدد بیش از ۲۰۰ دوره رسانده ایم و انواع موضوعات مالی مالیاتی رو تدریس کردیم و بیش از ۲۰ هزار حسابدار رو توانمندتر از قبل کردیم.

با استقبال و تشویق جامعه حسابداری کشورمون، در کرونا و قطعی اینترنت و شرایط بد هم سعی کردیم این مسوولیت اجتماعی رو انجام بدیم تا بلکه حال حسابداران کشورمون یه کم بهتر بشه.

الان هم این دوره ها ادامه داره و شما رو هم دعوت می کنیم با ورود به رویداد و استفاده از این دوره های رایگان مالی مالیاتی، توانمندتر بشین و شما هم این چرخه رو ادامه بدین تا بقیه رو توانمندتر کنیم.
همین الان در نزدیک ترین دوره ثبت نام کن (رویدادهای حسابداری یاس سیستم) و ببین که تعریف هایی که همکارانت در سراسر کشور از این دوره های آموزشی میکنن درسته؟ 

یادتون باشه این دوره ها رایگانه و برای توانمندتر کردن حسابدارها و حال خوب کسب و کار برگزار میشه.