حسابداریتو در سال جدید نو کن، اما به قیمت ۱۴۰۲!

فقط تا ۹ خرداد

نرم افزار مالی یاس سیستم

تا پایان سال ۹۵ باید ۷۵۰۰ واحد تولیدی راکد به چرخه تولید برگردند

معاون وزیر صنعت گفت: از مجموع ۱۲ هزار واحد تولیدی که برای دریافت تسهیلات دولتی ارزان‌قیمت ثبت نام کرده‌اند، ۱۰۰۰ واحد به بانک‌ها معرفی و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال، ۷۵۰۰ واحد به چرخه برگردند.

علی یزدانی با تشریح آخرین وضعیت اختصاص تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط گفت: ۷۵۰۰ واحد تولیدی تا پایان سال جاری باید از حالت رکود خارج شده و به چرخه تولید برگردند، این تکلیف ستاد اقتصاد مقاومتی برای وزارت صنعت، معدن و تجارت است، در حالی که خود وزارتخانه ۱۲ هزار واحد را در نظر گرفته که شامل ۱۰ هزار واحد کوچک و متوسط و ۲ هزار طرح صنعتی است که تا به امروز هم نزدیک به ۱۲ هزار نفر در سامانه بهین یاب برای دریافت این تسهیلات ثبت‌نام کرده اند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: پرونده افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند در کمیته بررسی استانها مورد بررسی قرار می‌گیرد و سپس به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صنعت ارجاع داده می‌شوند و که در صورت تصویب در این کارگروه، آنها برای دریافت وام به بانکها معرفی خواهند شد. تاکنون نیز حدود ۱۰۰۰واحد به بانکها معرفی شده‌اند.

وی تصریح کرد: مبلغ کل رقم در نظر گرفته شده برای اعطای تسهیلات ۱۶ هزار میلیارد تومان است؛ اما اینکه هزار واحد معرفی شده چه میزان تسهیلات از بانک دریافت کنند، بستگی به نظر بانک دارد و آن زمان است که می‌توان برای مجموع رقم تسهیلات اختصاص یافته به این هزار واحد را مشخص کرد.

به گفته یزدانی، خروج از رکود بحث دیگری است که ما پیگیری می‌کنیم و رسالت داریم که واحدهای تولیدی را از وضعیت فعلی نجات دهیم، بر همین اساس در برنامه امسال پیش‌بینی شده تا ۷۵۰۰ واحد صنعتی تا پایان سال وارد چرخه تولید شوند.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2015/11/110315.png’ attachment=’1343′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=’manually,https://yassystem.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-27ykh9′][/av_image]

دانلود خبر: تا پایان سال ۹۵ باید ۷۵۰۰واحد تولیدی راکد به چرخه تولید برگردند