حسابداریتو در سال جدید نو کن، اما به قیمت 1402!

فقط تا ۸ خرداد

نرم افزار مالی یاس سیستم

عینک هوشمند برای تزریقی بدون درد

عده ای معتقد هستند عینک های هوشمند تنها جنبه سرگرمی دارند و گجت های گران قیمتی هستند که فایده عملی ندارند. اما شرکت Evena Medical این طرز فکر را تغییر داده است.

شرکت Evena Medical عینکی هوشمند ساخته که می‌تواند محل عبور دقیق رگ ها را در زیر پوست نشان دهد. تزریقات داخل وریدی (تزریقاتی که درون رگ انجام می شود) مهارتی است که نیازمند تجربه زیاد دارد و در مورد نوزادان و سالمندان، پیدا کردن محل دقیق رگ برای تزریق کار بسیار دشواری است.

اگر این کار با موفقیت انجام نشود ممکن است پارگى رگ ها و کبودى پوست را به دنبال داشته باشد. اما عینک Eyes-On می تواند این مشکل را با استفاده از نور نزدیک به مادون قرمز NIR و تکنولوژى MOverio شرکت اپسون حل کند.

فناوری Epson’s Moverio به کار رفته در عینک Eyes-On می تواند توضیحاتی در مورد قسمت‌های مختلف بدن را به صورت زنده نمایش دهد و یا به سیستم اطلاعات پزشکی بیمارستان وصل شود. همچنین با نورهای چند طیفی مسیر واقعى عبور عروق در زیر پوست را مشخص مى کند.

Eyes-On  درگاه های ارتباطی  بلوتوث، وای فای و ۳G هم دارد که می تواند تصاویر ضبط شده را به اشتراک گذارد.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2015/11/110315.png’ attachment=’1343′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=’manually,https://yassystem.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-2y503k’][/av_image]

دانلود خبر: عینک هوشمند برای تزریقی بدون درد