الهیان: یاس سیستم، محصولی متفاوت و رقابتی

در سمینار “اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم” که شرکت آرک در یزد برگزار کرد، قابلیت های نرم افزار جدید یاس سیستم برای انجام بهینه فعالیت های مالی و همچنین مدیریت کسب و کارهای کوچک و متوسط تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی آرک، در این سمینار «مهندس علیرضا الهیان» مدیر توسعه بازار گروه آرک برای معرفی یاس سیستم اظهار کرد: در یاس سیستم می توان بدون کامپیوتر و دسترسی به اینترنت، از طریق پیامک از اطلاعات سازمان استفاده کنیم.

وی توضیح داد: در سیستم مالی یاس مجموعه های چند شرکته می توانند به سادگی از سود و زیان و تراز یک یا چند شرکت به صورت تفکیکی و یا ترکیبی گزارش بگیرند.

الهیان با اشاره به مزیت های این سیستم خاطرنشان کرد: سادگی، امنیت چند لایه، دارا بودن ۶ سطح حساب، ساختار مبتنی بر پروژه، یکپارچگی و ثبت خودکار اسناد از جمله ویژگی های یاس سیستم است.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/06/علیرضا-الهیان-۱-۳۰۰x190.png’ attachment=’2448′ attachment_size=’medium’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-6appbo’][/av_image]

وی در ادامه ابراز کرد: تعریف انواع ارز، ارایه گزارش اسناد و مانده حساب ارزی، گزارش گیری از تراز، سود و زیان ارزی و همچنین ارایه گزارش از دفاتر ارزی از جمله قابلیت های یاس سیستم است.

الهیان محصولات یاس را در ۷ حوزه شامل حسابداری مالی، دریــافت و پرداخـت، انبار و تامین، فروش، حقوق و دستمزد، تولید و همچنین کنترل بودجه طبقه بندی کرد.

وی همچنین یک سال پشتیبانی رایگان، کلوب مشتریان، داشتن نمایندگی در استان ها، سادگی نصب و پشتیبانی حضوری و غیرحضوری و ارائه فیلم های آموزشی با بالاترین کیفیت را از جمله خدمات یاس سیستم برای شرکت های کوچک و متوسط برشمرد.

مدیر گروه توسعه بازار کار در توصیف ویژگی ساده و هوشمند بودن یاس گفت: استفاده از میانبرها، بهره گیری از علوم نوین روانشناسی رنگ ها، راهنمای الکترونیکی جامع و شفاف، دسترسی به هر فرم با حداکثر ۲ کلیک، ایجاد میز کار توسط کاربران، ساختار یکسان در طراحی منوها و نیز استفاده از کلید به جای منو باعث شده است تا کار با این نرم افزار حرفه ای و آسان باشد.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/06/IMG_2205-300×140.jpg’ attachment=’2439′ attachment_size=’medium’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-3wi4xg’][/av_image]
[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2015/11/110315.png’ attachment=’1343′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=’manually,https://yassystem.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-26pcc4′][/av_image]

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری و سامانه مودیان

همین حالا با دریافت مشاوره حرفه‌ای و رایگان حال کسب و کارتون رو خوب کنید!