• تماس با ما
۰۲۱-۲۵۹۲۴
یاس سیستم خانه » اخبار » با استفاده از ویژگی چند شرکته یاس سیستم، علاوه بر صرفه جویی در هزینه تهیه نرم افزار، گزارشات و امکانات جالب توجهی در اختیار ما قرار گرفت

با استفاده از ویژگی چند شرکته یاس سیستم، علاوه بر صرفه جویی در هزینه تهیه نرم افزار، گزارشات و امکانات جالب توجهی در اختیار ما قرار گرفت

? طیبه راد:

?کارشناس ارشد مدیریت اجرایی (MBA) و کارشناس رشته حسابداری

?عضو انجمن حسابداران خبره

?مدیر عامل و مدرس مجتمع آموزشی کوشا

?مدیر عامل و عضو هیات مدیره موسسه مالی راد

?مشاور و معاون مالی شرکت های تولیدی، پیمانکاری و بازرگانی مختلف

 

 

? ما مجموعه ای از شرکتها هستیم که هر شرکت می بایست اطلاعات خود را در نرم افزار ثبت می کرد، و در بررسی اولیه به این معنی بود که باید برای هر شرکت یک مجموعه نرم افزار تهیه کنیم.

?اما پس از معرفی یاس سیستم، متوجه شدیم که می توان در این نرم افزار همزمان چند شرکت را تعریف کرد و با خرید یک نرم افزار، حسابهای همه شرکتها را نگهداری کرد.

?نکته ای که در یاس سیستم برای ما بسیار جالب توجه است این است که به دلیل استفاده از یک بانک اطلاعاتی یکپارچه برای همه شرکتها، امکان دریافت گزارشات مقایسه ای و تجمیعی بین شرکتهای تعریف شده به راحتی وجود دارد و حتی می توانیم سرفصل ها و یا اسناد مالی را بین شرکتها منتقل نماییم که این امر علاوه بر جلوگیری از دوباره کاری و هزینه های ثبت مجدد، اطلاعات بین شرکتی جامع و کلان قابل توجهی را در اختیار قرار می دهد.

?نکته بسیار مهمتر برای ما این است که همه سیستمهای یاس سیستم چند شرکته است و نه فقط مالی و این باعث می شود با تهیه یک سیستم، عملا برای تمام شرکتهایمان نرم افزارهای یکپارچه داشته باشیم که این هزینه و سرمایه تهیه نرم افزار را به شدت برای ماکاهش داد.

?علاوه بر اینکه هزینه پشتیبانی از سیستمها نیز به شدت کاهش می بابد.

این مقاله را به اشتراک بگذارید ....

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on linkedin
لینکدین
Share on telegram
تلگرام
Share on whatsapp
واتس اپ

مطالب مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن