حسابداریتو در سال جدید نو کن، اما به قیمت 1402!

فقط تا ۸ خرداد

نرم افزار مالی یاس سیستم

تاکید بر توسعه همکاری های برون شرکتی، برنامه اصلی گروه آرک در سال ۹۶

امیرحسین طباطبایی، مدیرعامل گروه آرک بیان کرد:

تاکید بر توسعه همکاری های برون شرکتی، برنامه اصلی گروه آرک در سال ۹۶

در آستانه سال جدید، مهندس طباطبایی مدیرعامل گروه آرک از دستاوردهای این شرکت در سال ۹۵ و برنامه های سال ۹۶ گروه آرک خبر داد.

امیرحسین طباطبایی در ارتباط با دستاوردهای سال ۹۵ گفت: گروه آرک پس از قریب به دو سال تلاش و سرمایه گذاری قابل توجه، موفق به ارائه یاس سیستم برای بازار کسب و کارهای کوچک و متوسط شد. وی افزود: یاس سیستم محصولی مطمئن و کارآمد با امکاناتی وسیع برای شرکتها و موسسات کوچک و متوسط است که با در نظر گرفتن نیاز و توانمندیهای این بخش از بازار و با پیش بینی معقول نیاز آینده آن طراحی و ارائه گردید.

وی گفت: حوزه کسب و کارهای کوچک و متوسط، حوزه وسیعی است که نه تنها در ایران، بلکه در تمام دنیا تمرکز اساسی بر روی این بازار و توسعه آن صورت گرفته است. وی همچنین افزود: پیش از این، بازار کسب و کارهای کوچک، اطلاعات را کمتر به صورت حرفه ای نگهداری می نمودند ولی اکنون با افزایش رقابت، لزوم مدیریت صحیح و دقیق هزینه و رویکرد دولت در جهت درخواست اطلاعات منظم و حرفه ای در همه زمینه ها و خصوصا مالیات، این بخش از بازار نیز نیاز و ضرورت حرکت به سمت و سوی حرفه ای شدن را احساس نموده است.

طباطبایی اضافه کرد: گرچه سال ۹۵ سالی پر چالش برای اقتصاد کشور به حساب می آمد، ولی ما مقید به معرفی یاس سیستم در بازار هدف بودیم که تا حد مطلوبی به این این هدف دسترسی پیدا نمودیم.

وی تغییر پذیری متناسب با نیاز و تغییرات بازار و پیش بینی آینده را از ضروریات یک کسب و کار پویا دانست و گفت: آرک نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در همین مسیر، یاس سیستم آینده کسب و کارهای ایرانی کوچک و متوسط را هدف قرار داده است.

وی همچنین برنامه های سال ۹۶ گروه آرک را توسعه عرضه محصولات آرک در حوزه کسب و کارهای کوچک برشمرد و گفت: برای نیل به این هدف، ما با موسسات توانمندی در قالب نماینده و با افراد متخصص و با تجربه و فعال در قالب شریک تجاری همکاری کردیم که این همکاری در سال ۹۶ از لحاظ کمیت و تعداد و کیفیت ارتباط به شدت توسعه خواهد یافت.

از دیگر برنامه های گروه آرک در سال ۹۶، ارائه نرم افزار فروشگاهی آرک تحت عنوان یاس مارکت است که فروشگاههای واحد، فروشگاههای زنجیره ای و رستورانها را پوشش می دهد و محصولی توانمند در این زمینه است.

وی ضمن بیان اینکه ارتباط آرک با نمایندگان و شرکای تجاری، منظم و بر پایه اعتماد متقابل و صمیمیت است، گفت: با بستر ایجاد شده، برنامه و عظم جدی آرک در سال جدید، گسترش سریع و منظم شبکه نمایندگی و شرکای تجاری فعال و کارآمد به عنوان محور اصلی فروش و عرضه محصولات است.

با هم همراه شویم: تکمیل فرم همکاری

——————————————————————

1 نظر در “تاکید بر توسعه همکاری های برون شرکتی، برنامه اصلی گروه آرک در سال ۹۶

  1. سوله بیستون سازه گفت:

    این مطلب رو حتما ببینین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *