حسابداریتو در سال جدید نو کن، اما به قیمت 1402!

فقط تا ۸ خرداد

نرم افزار مالی یاس سیستم

برگزاری دومین سمینار از سلسله “سمینارهای اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم” در استان یزد

دومین سمینار از سلسله “سمینارهای اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم” شرکت آرک در یزد با حضور مدیر کل امور مالیاتی استان یزد و جمعی از اساتید و صاحب نظران برجسته امور مالیاتی و حسابداری کشور برگزار شد.

با توجه به اجرای قانون اصلاح مالیات‌های مستقیم از ابتدای سال ۹۵، گروه شرکت های آرک بر اساس رسالت حرفه ای خود، سمینار تخصصی با عنوان ” اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم ” را در استان یزد برگزار کرد.

استقبال بیش از ۱۷۰ نفر از مدیران و متخصصان امور مدیریت و مالی در استان یزد،نشان از اهمیت این موضوع و ضرورت شفاف سازی قوانین جدید برای فعالان اقتصادی کشور داشت و همچنین گروه آرک را بر آن داشت تا روند برگزاری سمینار و آگاه سازی فعالان اقتصادی بخش خصوصی را با جدیت بیشتر در سراسر استان های کشور ادامه دهد.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/05/IMG_1467-300×261.jpg’ attachment=’2340′ attachment_size=’medium’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-cbbeua’][/av_image]

  • ساده سازی و شفافیت، از مهمترین ویژگی های قانون مالیاتی جدید است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آرک، در این سمینار «مهندس سید رضا نوربخش» مدیر کل امور مالیاتی استان یزد با اشاره به ارتقای اطلاعات دستگاه های مالیاتی برای افزایش عدالت مالیاتی اظهار کرد: میزان مالیاتی که افراد در سال ۹۳ پرداخت کرده اند، مبنای مالیات سال ۹۴ است، به شرط آن که اظهارنامه مالیاتی ارایه کرده باشند.

وی با تاکید بر این که در قانون جدید، اجازه انتشار نام بدهکاران و تشریح مجازات ماموران مالیاتی آمده است، گفت: ساده سازی قانون، تشویق صادرات غیرنفتی، شفاف سازی، ایجاد بانک اطلاعاتی، اخذ مالیات براساس اطلاعات واقعی، کاهش نظرات شخصی و سلیقه ای ماموران مالیاتی و افزایش ضمانت نامه های اجرایی از مهمترین ویژگی های قانون مالیاتی جدید است.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/05/IMG_1628-300×182.jpg’ attachment=’2341′ attachment_size=’medium’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-belffm’][/av_image]

  • شرکای تجاری یاس، حلقه ارزشی که همه در آن برنده اند

همچنین «مهندس امیرحسین عسکری طباطبایی» مدیرعامل گروه شرکت های آرک خاطرنشان کرد: شرکت ها باید اطلاعات مالیاتی درستی داشته، تا بتوانند درآمد سالم مالیاتی داشته باشند، به همین دلیل باید بتوانند اطلاعات سازمان را درست مدیریت کنند.

طباطبایی پس از معرفی فعالیت های شرکت آرک خاطرنشان کرد: پس از بررسی بازار هدف ایران و توجه به نیازهای شرکت های کوچک و متوسط، نرم افزار یاس را تولید کردیم.

وی کیفیت، کارایی، سادگی و نوآوری را ۴ ویژگی اصلی یاس عنوان کرد و افزود: مراحل متعدد و بسیار سختگیرانه در کنترل  کیفیت یاس، ایجاد  بخش ها و افزونه های کاربردی و نیز قرار دادن امکانات پر استفاده در سیستم ها مواردی بود که در یاس به شدت مورد توجه قرار گرفت.

مهندس طباطبایی با بیان این که”شرکای تجاری یاس، حلقه ارزشی است که همه در آن برنده اند” توضیح داد: بیشترین منفعت و استفاده از یاس را مصرف کنندگان می برند و ما یک حلقه ارزشی ایجاد کرده ایم که همه در آن سهیم هستند.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/05/taftian-300×203.jpg’ attachment=’2353′ attachment_size=’medium’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-8rb7s2′][/av_image]

  • مزایای به کارگیری سیستم های اطلاعاتی حسابداری برای سازمان ها

در ادامه سمینار «دکتر اکرم تفتیان» استاد دانشگاه و مدرس مالی و مالیاتی ابراز کرد: برای افزایش بهره وری و داشتن مزیت رقابتی، باید اطلاعات درست داشته باشیم. باید تمام اطلاعات و داده ها از گذشته تا حال بررسی و براساس آن تصمیم گیری شود. در این راستا نرم افزاری مناسب است که بتواند این سیاست ها را به خوبی پیاده سازی کند.

به گفته وی مزایای به کارگیری سیستم های اطلاعاتی حسابداری برای سازمان ها شامل بهبود کیفیت و کاهش هزینه، بهبود بهره وری و کارایی، افزایش اثربخشی، تصمیم گیری بهتر و مزیت رقابتی است.

تفتیان تصریح کرد: برای انتخاب سیستم های اطلاعاتی باید به قابلیت و عملکرد، توسعه و نگهداری، سازگاری با سیستم موجود، پشتیبانی فروشندگان و منفعت و هزینه ها توجه کرد.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/05/nejati-300×140.jpg’ attachment=’2354′ attachment_size=’medium’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-7jbplu’][/av_image]

  • خود را برای رقابت با شرکای خارجی آماده کنیم

همچنین «پروفسور صدرالدین نجاتی» مدرس دوره های استراتژی و مهندسی مجدد سازمانی و مشاور شرکت آرک، آینده خوبی را برای ایران ترسیم کرد و گفت: در حال حاضر و پس از رفع تحریم ها باید مدل تجارت براساس فکر کردن در خصوص فرایند تجارت و توجه به مصرف کننده باشد.

به اعتقاد وی درحال حاضر واسطه های زیادی بین تولیدکننده و مصرف کننده در کشور وجود دارد و خدمات به صورت سنتی ارایه می شود. اما در آینده بازارها از حالت بسته و غیر رقابتی خارج می شوند و باید خود را برای رقابت با شرکای خارجی از هم اکنون آماده کنیم.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/05/photo_2016-05-31_14-54-53-300×184.jpg’ attachment=’2367′ attachment_size=’medium’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-5bp75u’][/av_image]

  • یاس سیستم، محصولی متفاوت و رقابتی

در این سمینار «مهندس علیرضا الهیان» مدیر توسعه بازار گروه آرک نیز به معرفی یاس سیستم پرداخت و گفت: در یاس سیستم می توان بدون کامپیوتر و دسترسی به اینترنت، از طریق پیامک از اطلاعات سازمان استفاده کنیم.

وی توضیح داد: در سیستم مالی یاس مجموعه های چند شرکته می توانند به سادگی از سود و زیان و تراز یک یا چند شرکت به صورت تفکیکی و یا ترکیبی گزارش بگیرید.

الهیان خاطرنشان کرد: سادگی، امنیت چند لایه، دارابودن ۶ سطح حساب، ساختار مبتنی بر پروژه، یکپارچگی و ثبت خودکار اسناد از جمله ویژگی های یاس سیستم است.

وی همچنین یک سال پشتیبانی رایگان، کلوب مشتریان، داشتن نمایندگی در استان ها، سادگی نصب و پشتیبانی حضوری و غیرحضوری و ارائه فیلم های آموزشی بابالاترین کیفیت را از جمله خدمات یاس سیستم برای شرکت های کوچک و متوسط برشمرد.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/05/ehda-300×124.jpg’ attachment=’2355′ attachment_size=’medium’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-41b3pe’][/av_image]

در خاتمه این سمینار جلسه پرسش و پاسخ با حضور سخنرانان و اساتید برگزار و در ادامه به افراد برگزیده در مسابقه به رسم یادبود جوایزی اهداء و گواهینامه حضور در سمینار به شرکت کنندگان ارائه شد.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2015/11/110315.png’ attachment=’1343′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=’manually,https://yassystem.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-21jq5u’][/av_image]