افزونه فروش سفارشی هم به افزونه های یاس سیستم اضافه شد

با اضافه شدن افزونه “فروش سفارشی” به افزونه های یاس سیستم، شرکتهایی که محصولات را به صورت سفارشی تولید و عرضه می نمایند نیز می توانند میزان فروش خود را با درج فرمول به دقت ثبت نمایند.

مهندس علیرضا الهیان، معاون فنی و پشتیبانی آرک ضمن اعلام این خبر افزود: شرکتهایی که محصولات خود را به صورت سفارشی عرضه می کردند و مقدار فروش و محاسبه مبلغ فروش محصولاتشان صرفا در قالب یک عدد قابل ثبت نبود، همواره با مشکل ثبت میزان فروش در فاکتور و پیش فاکتور مواجه بودند.

به عنوان مثال، مجموعه های تولید کابینت، تولید کنندگان درب و پنجره، دربهای اتوماتیک، سیستمهای مرغداری و سایر تولید کنندگان سفارشی که میزان سفارش و یا نوع کالای سفارش داده شده برای هر مشتری کاملا خاص است، عملا نمی توانستند فروش خود را به صورت دقیق ثبت و کنترل نمایند.

الهیان ادامه داد: در این افزونه، مشتری می تواند پارامترهای موثر در محاسبه قیمت محصول اعم از طول، عرض، ارتفاع و … را با نام دلخواه تعریف نموده و در هنگام صدور پیش فاکتور و یا فاکتور، به جای ثبت یک عدد به عنوان میزان فروش، پارامترهای تعریف شده را تکمیل نموده و سیستم از حاصلضرب مقادیر یاد شده، مقدار فروش را مشخص می نماید.

وی گفت: این افزونه، عملیات ساده ای است که مشتری را از نگهداری اطلاعات به صورت دستی و خارج سیستمی بی نیاز نموده و دقت کار را بالا می برد. ضمن اینکه مقادیر محاسباتی برای هر فاکتور، علاوه بر نمایش در نسخه چاپی، قابل گزارش گیری است.

مطالعه  کارگاه ارزش افزوده برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری و سامانه مودیان

همین حالا با دریافت مشاوره حرفه‌ای و رایگان حال کسب و کارتون رو خوب کنید!