یاس با توانمندیهای ویژه خود آینده مطمئنی را برای کسب و کارهای کوچک را تامین می نماید.

یاس با توانمندیهای ویژه خود آینده مطمئنی را برای کسب و کارهای کوچک را تامین می نماید.

مهندس الهیان، مدیر توسعه بازار گروه آرک، اعلام کرد: یاس سیستم به گونه ای طراحی شده است که نه تنها نیاز روز کسب و کارهای کوچک را تامین می نماید، بلکه با امکانات و توانمندیهای ویژه خود، آینده ی مطمئنی را برای این حوزه کار آماده دارد.

الهیان افزود: گروه آرک، پیش بینی می نماید که در آینده نزدیک و با اجرای طرح جامع مالیاتی، کسب و کارهای کوچک هم نیاز به عملکردی کاملا حرفه ای و تخصصی خواهند داشت و تنها وجه تمایز آنها با کسب و کارهای بزرگ در این زمینه، حجم فعالیت آنهاست. لذا گروه آرک نام کسب و کارهای چابک را به جای کوچک برای این حوزه از کسب و کار انتخاب نموده است.

وی ادامه داد: پیش بینی امکاناتی همچون سطح مرکز در سیستم مالی یاس سیستم، بیانگر نگرش توام با آینده نگری برای کسب و کارهای چابک است. چراکه این کسب و کارها نیز باید بتوانند به راحتی و آرامش خیال مدیریت اطلاعات را در شرایط توسعه انجام دهند.

مدیر توسعه بازار آرک با پیش بینی گسترش وسیع کسب و کارهای چابک در آینده و لزوم عملکرد حرفه ای آنها افزود: پیش بینی امکاناتی همچون پروژه بیس بودن سیستمها، افزونه تنخواه، کنترل بودجه، سیستم پیامکی هوشمند دو طرفه یا همان ارتباطات ویژه، و بسیاری امکانات دیگر، مشتری این سطح از کسب و کار را به راحتی برای استفاده از این سیستم مجاب می نماید. ضمن اینکه سادگی شگفت انگیز و ویژه یاس سیستم با طراحی به روز استفاده شده درجدیدترین و پرکاربردترین نرم افزارهای دنیا، در کنار امکانات و ویژگی های یاد شده، کسب و کارهای چابک را در مدیریت اطلاعات، کاهش هزینه و افزایش بهره وری بسیار کمک نموده و برای رشد و توسعه ی آنها نیز به طرز چشمگیری موثر است.

وی همچنین گفت: با توجه به اینکه گروه آرک اولین ارائه دهنده ساختار نرم افزارهای چند شرکته بوده است، لذا بر اساس تجربه موجود، ساختار چند شرکته یاس سیستم، قابلیت بسیار کامل و ارزشمندی را برای مشتری ایجاد می نماید.

مهندس الهیان در پاسخ به این سوال که چرا یاس سیستم به صورت گسترده در بازار هدف معرفی نشده است گفت: به هر حال بنا بر این بوده که یاس سیستم به عنوان یک محصول جدید و قدرتمند عرضه شود. لذا پس از طی مراحل تولید و کنترل کیفیت بسیار سختگیرانه، ضروری بود برای کنترل صحت روشهای اجرایی و ارتباطی، ابتدا عرضه به صورت محدود صورت پذیرد. بر همین اساس، طی چند ماه اخیر صدها نسخه از یاس سیستم به صورت عملیاتی و اجرایی در محل مشتری واقعی نصب گردید و چندین ماه مورد استفاده قرار گرفت.اما استقبال گسترده بازار از یاس سیستم و همچنین اعتراض مشتریان موجود این محصول بابت عدم معرفی آن در بازار، ما را در گروه آرک به حدی هیجان آورده و تشویق نموده است که پیش از موعد مشخص تصمیم گرفته شد تا با تمام توان، با اطلاع رسانی  به این حوزه از کسب و کار خدمت رسانی نموده و در سطح بسیار وسیع تری اطلاع رسانی نماییم.

وی در پایان گفت: بر اساس طرح تدوین شده، یاس سیستم در کانالهای مهمی همچون فضای اینترنت، شبکه های اجتماعی، مجلات معتبر و بسیاری روشهای دیگر به شکل گسترده معرفی شده و از طریق شبکه نمایندگی پشتیبانی خواهد شد.
[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2015/11/110315.png’ attachment=’1343′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=’manually,https://yassystem.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-8bxec’][/av_image]

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری و سامانه مودیان

همین حالا با دریافت مشاوره حرفه‌ای و رایگان حال کسب و کارتون رو خوب کنید!