کیفیت، بارزترین شاخص یاس خواهد بود

“مهندس امیرحسین طباطبایی” در جلسه روز گذشته که با حضور مدیران ارشد شرکت برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت تولد محصولی جدید با عنوان “یاس” ، کیفیت را یکی از بارزترین شاخص های “یاس” خواند و تاکید کرد: در سال ۹۵ تمام توان و همت شرکت در راستای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت خواهد بود.

وی اظهار کرد: قطعا کیفیت امری فراموش نشدنی بوده و در بازار رقابتی امروز، سازمانی موفق خواهد بود که محصولات و خدمات متمایز و با کیفیت ارائه کند.

مهندس طباطبایی همچنین افزود: “یاس” حاصل تجربه بیش از ۲ دهه حضور در عرصه تولید نرم افزار و همچنین استفاده از تجربیات و نظرات ارزشمند مشتریان، نمایندگان و مشاوران است و بر همین اساس می تواند بستر امنی برای مدیریت اطلاعات در شرکت های کوچک و چابک باشد.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/04/photo_2016-04-25_22-57-09.jpg’ attachment=’2044′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-2elyy3′][/av_image]

محصول “یاس” اواخر سال ۹۴ و پس از طی ۶ مرحله کنترل کیفیت، به بازار عرضه شد. “یاس ” برای کسب و کارهای کوچک طراحی و تولید شده و در کلیه مراحل تولید آن از آخرین استاندارهای تولید نرم افزار استفاده شده است. در حال حاضر یاس شامل سیستم های حسابداری مالی، انبار و تامین، حقوق و دستمزد، فروش، صندوق، بودجه و صنعتی است.

مطالعه  مدیرعامل گروه آرک: تمرکز و گرایش صنعت ایران به سمت کسب و کارهای کوچک است

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری و سامانه مودیان

همین حالا با دریافت مشاوره حرفه‌ای و رایگان حال کسب و کارتون رو خوب کنید!