حسابداریتو در سال جدید نو کن، اما به قیمت 1402!

فقط تا ۸ خرداد

نرم افزار مالی یاس سیستم

طباطبایی: شرکای تجاری یاس، حلقه ارزشی که همه در آن برنده اند

در سمینار اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم، مدیر گروه شرکت های آرک به معرفی ویژگی های “یاس سیستم” پرداخت و کاربردهای آن را برای تامین نیازهای اطلاعاتی و مالی شرکت های کوچک و متوسط تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی آرک، «مهندس امیرحسین عسکری طباطبایی» مدیرعامل گروه شرکت های آرک خاطرنشان کرد: شرکت ها باید اطلاعات مالیاتی درستی به دست آورند، تا بتوانند درآمد سالم مالیاتی داشته باشند، به همین دلیل باید بتوانند اطلاعات سازمان را درست مدیریت کنند.

وی با اشاره به پیشینه تاسیس این شرکت تصریح کرد: پس از قریب به دو دهه تجربه، آرک به یک هلدینگ نرم افزاری با محصولات و اعتبار مناسبی تبدیل شده است.

مهندس طباطبایی پس از معرفی فعالیت های شرکت آرک خاطرنشان کرد: با بررسی بازار هدف ایران و توجه به نیازهای شرکت های کوچک و متوسط، توانستیم نرم افزار یاس را تولید کنیم.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/06/IMG_1627-300×184.jpg’ attachment=’2383′ attachment_size=’medium’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-5zcbmk’][/av_image]

مدیرعامل آرک “کیفیت، کارایی، سادگی و نوآوری” را چهار اصل مهم و اساسی در تولید یاس عنوان کرد و گفت: مراحل متعدد و بسیار سختگیرانه کنترل  کیفیت، ایجاد  بخش ها و افزونه های کاربردی و نیز قرار دادن امکانات پر استفاده در سیستم ها مواردی بود که در تولید یاس به شدت مورد توجه قرار گرفت.

مهندس طباطبایی در خصوص کیفیت یاس سیستم گفت: کیفیت یکی از مهمترین محورهای اساسی در تولید یاس بوده و به منظور اطمینان از ارائه محصول بدون اشکال ۶ مرحل کنترل کیفی سخت گیرانه شامل کنترل در مبدا، کنترل ظاهری، کنترل عملیاتی، کنترل ارتباطات، کنترل با دیتای حجیم و کنترل نهایی بر روی یاس سیستم انجام شده است.

وی با تاکید بر ویژگی سادگی یاس ابراز کرد: ایجاد کلوب برای مشتریان و نمایندگان برای دسترسی سریع و دقیق به شرکت و امکانات مختلف آن، پشتیبانی قدرتمند توسط Help Deck مجرب و سیستم تیکتینگ هوشمند، امکان استفاده از چند شرکت به صورت همزمان آنهم فقط با یک بانک اطلاعاتی، سیستم های کاربردی متفاوت و مهم همچون کنترل بودجه و بهای تمام شده، افزونه های ارزشمند و کاربردی همچون مدیریت تنخواه و همچنین امکان استفاده در محیط شبکه مهمترین ویژگی های یاس سیستم هستند.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2016/06/IMG_1400-300×129.jpg’ attachment=’2382′ attachment_size=’medium’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-d2qa4′][/av_image]

مهندس طباطبایی با بیان این که “شرکای تجاری یاس، حلقه ارزشی هستند که همه در آن برنده اند” تصریح کرد: آرک، شریک تجاری و مصرف کننده نهایی بایکدیگر حلقه های ارزشی یاس را تشکیل می دهند.

به گفته وی یاس سیستم که یک نرم افزار ساده، شایسته و با پشتیبانی مطمئن است توشط شرکای تجاری به مصرف کننده نهایی معرفی می شود.

مهندس طباطبایی یادآور شد: بیشترین استفاده را مصرف کننده نهایی می برد؛ چرا که باعث برطرف شدن نیاز اطلاعاتی آنها، مدیریت بهتر اطلاعاتشان و برخورداری از سازمانی کم هزینه تـر و بهره ورتر می شوند.

[av_image src=’https://yassystem.com/wp-content/uploads/2015/11/110315.png’ attachment=’1343′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ styling=” hover=” link=’manually,https://yassystem.com/%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/’ target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ av_uid=’av-2kh3ik’][/av_image]